Tek Merkezden Tüm Çözümler

07.02.2017 | Güncel Yazılar

Yöntem OSGB (Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi) deneyimli kadrosu, güçlü referansları ile sektöründe çncü olmaya devam ediyor.

Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi (OSGB) Hizmetleri

04.02.2017 | Güncel Yazılar

6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı (ÇSGB) tarafından işyerlerine iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini tam süreli veya kısmi süreli sunmak üzere yetkilendirilen kurumlar Ortak Sağlık Güvenlik Birimi (OSGB) olarak sınıflandırılmıştır. Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimleri; iş güvenliği uzmanları, diğer sağlık personelleri ve işyeri hekimleriyle işyerlerinde sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturulmasına katkıda bulunmak, süreçleri kurmak ve yönetmek, rehberlik ve danışmanlık hizmetinde bulunmak amacıyla faaliyette bulunurlar. 6331 Sayılı İSG Kanunu gereğince tüm işverenlerin İSG hizmetlilerini üstlenmeleri zorunluluk haline gelmiştir.

B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimleri

12.05.2016 | Bizden Haberler,Duyurular,Güncel Yazılar

Yöntem Akademi; C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlık Belgesine sahip olup, 3 yıl mesleki tecrübe kazanmış uzmanlardan B Sınıfı İş güvenliği uzmanı olmak isteyenlere B Sınıfı Uzmanlık için gerekli iş sağlığı ve güvenliği bilgisini kazandırmak ve sınavlara hazırlamak üzere Aralık 2016 dönemi için yeni gruplarını oluşturuyor.

  • Mail Bülteni

    Abone Olabilirsiniz..