İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetici Eğitimleri


Bir çalışma ortamında İş Sağlığı ve Güvenliği önlemlerinin etkin biçimde hayata geçirilebilmesi, sürecin sürdürülebilirliğinin sağlanması ve somut faydalar üretilebilmesinin ön koşulu personellerin tam katılımı ve yönetimin desteğidir. İş Sağlığı ve Güvenliği süreçleri; tam kapsamlı, iyi planlanmış ve bütünlüklü biçimde bir yönetim sistem, dahilinde el...

0 yorum

0,00₺

Eğitimi Satın Al

Eğitim Detayları


Bir çalışma ortamında İş Sağlığı ve Güvenliği önlemlerinin etkin biçimde hayata geçirilebilmesi, sürecin sürdürülebilirliğinin sağlanması ve somut faydalar üretilebilmesinin ön koşulu personellerin tam katılımı ve yönetimin desteğidir.

İş Sağlığı ve Güvenliği süreçleri; tam kapsamlı, iyi planlanmış ve bütünlüklü biçimde bir yönetim sistem, dahilinde ele alındığı sürece reel fayda sağlayabilecektir.

Bir işyerinde, İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili fotoğrafın bir önceki güne oranla daha iyi olduğu, sürekli iyileşmeyi hedefleyen, planlı bir sürecin hayata geçirilebilmesinin ön koşulu da organizasyon şemasının en altından en üstüne kadar tüm personelin, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi Eğitimleri ile farkındalık ve yetkinliklerinin desteklenmesidir.

Unutmayınız, katılımcı olabilmek için öncelikle farkında olmak gerekir. Bu noktada, üst yönetim ve birim yöneticilerinin İş Sağlığı ve Güvenliği farkındalık ve yönetim yetkinliklerinin desteklenmesini amaçlayan İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetici Eğitimleri, Yöntem Akademi tarafından sağlanmaktadır.

Bilinçli ve donatılmış yöneticiler, firmanızda İş Sağlığı ve Güvenliği süreçlerinin etkili biçimde sürdürülebilmesini sağlamakla birlikte, diğer personellerinin katılımlarını da sağlayacaktır.

İş sağlığı ve güvenliği yönetici eğitimleri tam da bu hedef doğrultusunda tasarlanmıştır. İş sağlığı ve güvenliği yönetici eğitimlerine dahil olan yöneticiler, kendilerini hem mentâl hem de fiziksel olarak iş güvenliği süreçlerine dahil ederler, iş yerinde iş sağlığı ve güvenliğine dair değerli bir kültür oluşmasını sağlarlar.

İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetici Eğitimleri Nerelerden Alınabilir?

Bu eğitimleri sağlayan kurumlar arasında bir seçim yapmanız gerekiyorsa Yöntem Akademi’yi seçmek için çok nedeniniz var!

Neden Yöntem Akademi?

  • Yöntem Akademi, tam kapsamlı bir iş sağlığı ve güvenliği çözüm merkezidir
  • Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’ nca yetkilendirilmiş köklü bir İş Sağlığı Güvenliği Eğitim Merkezi olmasının yanında, İş Sağlığı ve Güvenliği alanına temas eden tüm hizmet türlerinde, sahada köklü yüzlerce kuruluşa/firmaya İSG Hizmetleri sağlamaktadır.
  • Yöntem Akademi; değerli akademik bilgiyi, yoğun saha uygulamalarından edindiği deneyimler ve çıktılar ile birleştirerek sunar.
  • Yöntem Akademi, yetkin eğitici kadroları ile ihtiyaç ve talebe göre mekândan bağımsız eğitimler verebilir.
  • Yöntem Akademi, eğitim sağlamanın yanında ayrıca talep edilmesi halinde İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim süreçlerinizin tasarlanması, tesis edilmesi, iç denetim uygulamaları, performans çıktılarının değerlendirilerek raporlanması gibi devam destek hizmetleri ile de yanınızdadır.
  • Sektörde bilinirliği yüksek ve değer gören bir Yöntem Akademi setifikasına sahip olursunuz.

İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetici Eğitimlerini Kimler Alabilir?

Bir kurumda orta ve üst düzey yönetici olarak görev alan herkes iş sağlığı ve güvenliği yönetici eğitimlerine katılım sağlayabilir.

Eğitim Talep Formu için Tıklayınız.

Tüm yorumlar gösteriliyor.
Ürün için henüz yorum eklenmemiştir.
Yorum eklemek için lütfen giriş yapınız.